Elvenar - darmowa gra

Elvenar to gra przeglądarkowa, w której gracze budują własne miasto. Gracze rozpoczynają z małą wioską i pracują nad jej rozwojem. Mogą budować domy, produkować towary i wymieniać je na zapasy, które pomogą w rozwoju wioski i królestwa. Kiedy będą odpowiednio przygotowani, mogą wysłać swoje jednostki, aby eksplorować rozległą Mapę Świata.

Na początku gry należy wybrać jedną z dwóch ras. Trzeba wybrać pomiędzy elfami i ludźmi. Magiczne miasto elfów i solidne miasto ludzi, różni się bardzo. Elfy żyją w harmonii z przyrodą, ludzie wolą bardziej industrialny styl miasta. Wybór konkretnej rasy decyduje również o dostępności niektórych jednostek wojskowych.

Na początku gry Elvenar gracz dysponuje jednym ratuszem i kilkoma podstawowymi zasobami, takimi jak drewno i kamień. W grze dostępnych jest wiele innych budynków, które pozwalają produkować więcej towarów lub handlować nimi na rynku za złote monety.

W grze Elvenar można budować takie budynki jak:

  • – rezydencje
  • – warsztaty
  • – miejsca kultu

Po odpowiedniej rozbudowie miasta, należy zapoznać się z Mapą Świata, gdzie można zobaczyć swoich sąsiadów, przeprowadzać zwiady Prowincji i zbierać przedmioty takie jak Relikty czy Punkty wiedzy. Relikty zbiera się eksplorując obszary wokół miasta. Możliwy jest handel lub walka ze strażnikami. Wszystko zależy od intencji gracza.

Elvenar - logo

Podsumowanie:

W grze Elvenar gracze zaczynają z małą wioską i muszą ją rozbudować do wielkiego królestwa. Gracze mogą budować rezydencje, warsztaty oraz miejsca kultu. Im więcej budynków stworzą, tym więcej zasobów otrzymają w zamian.